Ремонтні роботи

ЯК ЗАМОВИТИ РЕМОНТНІ РОБОТИ

№1. Просто зателефонуйте нам!

Зателефонуйте або залишіть заявку на сайті, та ми перетелефонуємо Вам і з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

№2. Виїзд замірщика.

Наша компанія поважає Ваш час та гроші, тому ми стараємось створити максимально комфортні умови. Для Вашої зручності наші спеціалісти приїдуть у завчасно погоджений та зручний для Вас час, проведуть заміри об’єкта, вислухають Ваші побажання та передадуть інформацію для прорахунку вартості.

№3. Створення Вашого унікального проекта, допомога дизайнера.

За необхідністю ми можемо запропонувати Вам послуги дизайнера, який створить візуалізацію Ваших побажань і допоможе з вибором матеріалів, кольорової гами і стилю інтер’єру. Це доможе Вам побачити на початковому етапі, як буде виглядати Ваш унікальний проект .
Також наші досвідчені спеціалісти можуть втілити у життя вже готовий дизайн-проект або Ваше бачення та побажання без дизайн-проекта під Вашим пильним керівництвом.

№4. Прорахунок вартості.

Безумовно, на вартість ремонту впливає складність виконання робіт, вартість та види матеріалів, а також площа об’єкта. Наші спеціалісти допоможуть Вам оптимізувати витрати – запропонувавши найкраще рішення із врахуванням Ваших побажань.

№5. Підписання договору.

Після погодження всіх нюансів проекта ми підписуємо договір, в якому фіксується вартість, порядок оплати та строки виконання робіт. Після цього наші спеціалісти приступають до виконання робіт.

№6. Виконання робіт. Прийом об’єкта.

Наші спеціалісти виконують всі роботи згідно з графіком, дотримуючись всіх необхідних норм та Ваших побажань. Всі етапи робіт приймаються в окремому порядку або в комплексі, за Вашим бажанням.
Після виконання всіх робіт ми проводимо прибирання будівельного сміття і передаємо Вам об’єкт, а Ви насолоджуєтесь його комфортом та надійністю протягом довгих щасливих років користування, адже якість підкріплена гарантією!

Ми створюємо простір Вашої мрії — для щасливого життя!

Завантаження...