Меблі

ЯК ЗАМОВИТИ МЕБЛІ

№1. Просто зателефонуйте нам!

Зателефонуйте або залишіть заявку на сайті, та ми перетелефонуємо Вам і з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

№2. Виїзд замірщика та дизайнера.

Наша компанія поважає Ваш час та гроші, тому ми стараємось створити максимально комфортні умови. Для Вашої зручності наші спеціалісти приїдуть у завчасно погоджений зручний для Вас час, привезуть зразки, каталоги та допоможуть Вам втілити ваші мрії в реальність.

№3. Створення Вашого унікального проекта.

Наша команда створить унікальний, максимально комфортний та функціональний проект меблів, враховуючи всі Ваші побажання!

№4. Прорахунок вартості.

Безумовно, на вартість меблів впливає складність виконання робіт, вартість та види матеріалів, а також розмір проекта. Наші спеціалісти допоможуть Вам оптимізувати витрати – запропонувавши найкраще рішення із врахуванням Ваших побажань.

№5. Підписання договору та виготовлення.

Після погодження всіх нюансів проекта ми підписуємо договір, в якому фіксується вартість, порядок оплати та строки встановлення. Потім Ваш проект направляється на виробництво, де мрії стають реальністю.

№6. Доставка та установка.

Ми привозимо і встановлюємо Вам вже готові меблі, прибираємо за собою сміття, а Ви насолоджуєтесь їх надійністю та функціональністю протягом довгих та щасливих років користування, адже якість підкріплена гарантією!

Ми створюємо меблі Вашої мрії – для щасливого життя!

Завантаження...