Про компанію

Про компанію

Компанія «ДанОлес» – це досвідчена команда з 20-ти річним досвідом роботи, що розробляє, виробляє і встановлює якісні, сучасні меблі за індивідуальним замовленням та здійснює ремонтні роботи будь-якої складності.

Ми працюємо для того, щоб втілювати Ваші мрії в життя. Для нас немає нічого неможливого. Ми виконуємо різноманітні ремонтні роботи та створюємо найкращі проекти кухонь, шаф-купе, гардеробних кімнат, дитячих кімнат, офісних меблів та ще багато іншого, що зробить Ваш простір ексклюзивним та максимально зручним упродовж довгих та щасливих років користування.

Створена в 1997 р. в Києві, компанія «ДанОлес» виготовляє найсучасніші меблі, використовуючи екологічно чисті матеріали та європейські стандарти виробництва.

ДанОлес – це компанія повного циклу: від розробки проекту до його втілення. Компанія, що створює простір, який дарує позитивні емоції. Ми прагнемо, щоб Ви пишалися Вашим простором, відчували комфорт та нашу турботу кожного дня. Ми цінуємо Ваш час та гроші, саме тому ми використвуємо виключно індивідуальний підхід до кожного.

Наші досвідчені спеціалісти із задоволенням допоможуть створити Ваш індивідуальний проект, враховуючи найвибагливіші побажання.

Ми робимо Ваші мрії реальністю!

ФІЛОСОФІЯ КОМПАНІЇ

Інтер’єр – це образ необмежених людських фантазій, оригінальних ідей та поглядів, що реалізовані в життя. При створенні інтер’єру ми впорядковуємо навколишнє середовище, підкоряємо простір, роблячи його максимально комфортним та індивідуальним.

Ми прагнемо створювати простір, що буде надихати Вас та дарувати позитивні відчуття.

Меблі – це більше ніж предмет побуту. Ми пропонуємо Вам нове бачення меблів. Меблі від «ДанОлес» гармонійно інтегровані у Ваш простір для життя. Ви зможете щодня переконуватися у функціональності та надійності Ваших меблів, насолоджуватися їх зручністю та дизайном.

Ми створюємо простір Вашої мрії – для щасливого життя!